12 maj 2023

Autobus potrącił matkę z dwójką dzieci na przejściu dla pieszych; 6-latka nie żyje

zdjęcie: Autobus potrącił matkę z dwójką dzieci na przejściu dla pieszych; 6-latka nie żyje / fot. PAP
fot. PAP
W piątek po południu w Sokołowie Podlaskim (Mazowieckie) autobus potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych matkę z dwójką dzieci. 6- latka zginęła na miejscu. Kobieta wraz z drugą, 5-letnią córką w ciężkim stanie trafiły do szpitala.
REKLAMA

Jak poinformowała PAP st. sierż. Aleksandra Borowska z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim do wypadku doszło na ul. Wolności ok. godz. 15.30.

"Ze wstępnych wynika, że kierujący autobusem relacji Warszawa - Sokołów Podlaski potrącił matkę z dwojgiem dzieci, w wieku 6 i 5 lat. 6-letnia dziewczynka poniosła śmierć na miejscu. 40-latka wraz z 5-letnią córką zostały przetransportowane do szpitala" – przekazała rzeczniczka.

Dodała, że na miejscu policjanci badają okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora. 54-letni kierowca autobusu był trzeźwy. (PAP)

Autorka: Ilona Pecka

ilp/ ok/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Siedlce
2.8°C
wschód słońca: 04:14
zachód słońca: 20:43
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Siedlcach

kiedy
2023-06-04 18:00
miejsce
Pracownia Rannych Pantofli,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-08 14:00
miejsce
Namiot cyrkowy, Siedlce, Ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-08 17:00
miejsce
Namiot cyrkowy, Siedlce, Ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-11 16:00
miejsce
Namiot cyrku Europa, Wiśniew, ul....
wstęp biletowany