24 kwiecień 2023

Wystąpią: Wiktoria Chachulska, Sergiej Nowikow, Sylwia Wiszowata

zdjęcie: Wystąpią: Wiktoria Chachulska, Sergiej Nowikow, Sylwia Wiszowata / kupbilecik24.pl / Wystąpią: Wiktoria Chachulska, Sergiej Nowikow, Sylwia Wiszowata
kupbilecik24.pl / Wystąpią: Wiktoria Chachulska, Sergiej Nowikow, Sylwia Wiszowata
Zapraszamy 21 maja 2023 roku do Pracownia Rannych Pantofli, Siedlce, 3 Maja 38.
REKLAMA
data: 2023-05-21 19:00
miejsce: Pracownia Rannych Pantofli, Siedlce, 3 Maja 38
bilety: KUP BILET
 

Sylwia Wiszowata - prawdopodobnie najbardziej ulubiona komiczka siedleckiej publiczności, gdyż dwukrotnie zwyciężyła w siedleckich Bitwach Komików! Preferuje mocne, nieocenzurowane żarty, takie bez granic. Pi***oli poprawność polityczną. Ludzie ją kochają, albo nienawidzą. A po której stronie będziesz Ty? Jej ulubiony kolor to różowy, ulubiony raper - Mata. Jej marzeniem jest przeżyć katastrofę lotniczą. Poza tym, szuka chłopaka, nie musi być przystojny, ale żeby miał pieniądze.

Sergiej Nowikow - ojciec-założyciel Standup Siedlce oraz najlepszy komik z Siedlec (bo jedyny). Magister lingwistyki stosowanej, więc komikiem jest z zawodu. Zawodu rodziców, że nie ma normalnej pracy. Na scenie standupowej jest już blisko 2 lata, w styczniu 2023 nagrał swój pierwszy program "Mała latte", który jest dostępny na YouTube.

Wiktoria Chachulska - twierdzi, że życie to cyrk, a ludzie to akrobaci lawirujący po jego arenie. W natłoku codziennych akrobacji należy nam się więc otulenie absurdalnym żartem, nie chcącym niczego w zamian. Na scenie wyciąga błazenadę z codzienności, rozważa nad rzeczami pozornie trywialnymi. Dlaczego robimy tak, a nie inaczej i właściwie czemu inaczej to już nie tak, jak trzeba? Ważne, że wszystko to śmiechu warte.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Stand-up Siedlce
artyści:
Stand-uperzy i komicy
Weź udział w unikalnym wydarzeniu, w którym komicy z różnych zakątków Polski, a nawet Podlasia, zmierzą się w sztuce standupu. Co więcej, to właśnie od Ciebie zależy, który z komików wygra nagrodę pieniężną, a który będzie gryzł łokcie w smutku i nędzy! Jedno jest pewne - będzie śmiesznie, będą emocje, będzie zabawa! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Siedlce
2.8°C
wschód słońca: 04:14
zachód słońca: 20:43
Koronawirus
mazowieckie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Siedlcach

kiedy
2023-06-04 18:00
miejsce
Pracownia Rannych Pantofli,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-08 14:00
miejsce
Namiot cyrkowy, Siedlce, Ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-08 17:00
miejsce
Namiot cyrkowy, Siedlce, Ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-11 16:00
miejsce
Namiot cyrku Europa, Wiśniew, ul....
wstęp biletowany